Wydarzenia

Targi Mody FASHIONWEARE B2B w Łodzi

W dniach 25-26.08 odbędzie się 14. edycja Targów Mody 2021 | Fashionweare B2B w Łodzi czyli najważniejszego wydarzenia dla branży mody w Polsce. Swoje kolekcje prezentują tam czołowe marki mody damskiej, męskiej, akcesoriów i dodatków dwa razy w roku na powierzchni wystawienniczej 6 tys. metrów. Targi stanowią platformę handlową łączącą marki odzieżowe z przedstawicielami handlu. Jest to impreza o charakterze biznesowym, tworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Targi stanowią niepowtarzalna okazję do poznania trendów na przyszłe sezony i podpisania umów handlowych z producentami mody.

Spotkajmy się!

25-26.08.2021
ATLAS-ARENA
Aleja Władysława Bandurskiego 7
ŁÓDŹ
stoisko 97

Więcej o targach: fashionweare.com


12.edycja targów Fashionweare w Łodzi

26/02/2020

W dniach 26-27.02 odbędzie się 12. edycja targów Fashionweare w Łodzi czyli najważniejszego wydarzenia dla branży mody w Polsce. Swoje kolekcje prezentują tam czołowe marki mody damskiej, męskiej, akcesoriów i dodatków. W zbliżającej się edycji weźmie udział rekordowa liczba firm – 150 wystawców którzy zaprezentują ponad 200 polskich i zagranicznych marek.

Spotkajmy się!

26-27.02.2020
EXPO-Łódź
Aleja Politechniki 4
stoisko 46B

Więcej o targach: fashionweare.com


Targi mody Moskwa

24/02/2020

CPM Moscow

CPM to międzynarodowe targi mody i wydarzenie związane z zamówieniami organizowane są przez Messe Duesseldorf w Moskwie i współorganizatora Igedo Company. CPM prezentuje międzynarodowe trendy w modzie dwa razy w roku. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expocentre. Na terenach targowych Expocentre ponad 22 000 odwiedzających targi zbiera się, aby dowiedzieć się więcej o około 1300 kolekcjach od międzynarodowych wystawców. CPM prezentuje różne segmenty, takie jak moda premium, akcesoria i buty oraz moda i akcesoria plażowe. To blisko 40 pokazów mody, prezentacja trendów przez ekspertów mody oraz bogaty program seminariów przeznaczony dla profesjonalnych nabywców i wystawców.

Spotkajmy się!

EXPOCENTRE Fairgrounds, Krasnopresenskaya nab., 14
HALL 8.2 / STAND C19

Więcej o targach.
cpm-moscow.com

Aby się zarejestrować, kliknij tu:
cpm-moscow.com


Targi Mody Who’s Next Paryż

06/09/2019

Dwa razy w roku na targach Who's Next w Paryżu prezentowane są największe trendy w odzieży i akcesoriach. We wrześniu i styczniu wydarzenie przyciąga około 50 000 odwiedzających Parc des Expositions w Porte de Versailles w Paryżu, aby odwiedzić 1200 francuskich i międzynarodowych marek modowych.

Więcej o targach:
whosnext.com

VIPARIS – Porte de Versailles
1 place de la Porte de Versailles, 75015 Paris, France


Targi Mody CPM Moskwa

03/09/2019

CPM to najważniejsze targi mody w Rosji i jedne z najbardziej popularnych w Europie Wschodniej. Międzynarodowe targi mody CPM w Moskwie prezentują międzynarodowe trendy w modzie dwa razy w roku. Niemal każdą edycję targów odwiedza ponad 22 tysięcy gości, aby zobaczyć blisko 1400 kolekcji międzynarodowych wystawców.

Więcej o targach:
cpm-moscow.com

Expocentre Moscow, Krasnopresnenskaya Nab. 14,
MOSCOW, RUSSIA


Targi Mody Fashionweare w Łodzi

21/08/2019

Targi Mody Fashionweare B2B to najważniejsza platforma kontraktacji dla rynku mody w Polsce. Swoje kolekcje prezentują tam czołowe marki mody damskiej, męskiej, akcesoriów i dodatków. W zbliżającej się 11. edycji weźmie udział rekordowa liczba firm - 150 wystawców którzy zaprezentują ponad 200 polskich i zagranicznych marek.

Więcej o targach:
fashionweare.com

Expo Łódź na Al. Politechniki 4
93-590 Łódź


Targi mody MODA Fashion Exhibitions Birmingham

04/08/2019

Każdego sezonu targi MODA Fashion Exhibitions gromadzą wiodące w branży mody marki z sektora odzieży damskiej, akcesoriów i obuwia z Wielkiej Brytanii i całego świata. W ciągu 3 dni targów można spotkać tam niemal 400 marek modowych. Ponadto targi MODA to także program seminariów ze znanymi ekspertami branżowymi.

Więcej o targach:
moda-uk.co.uk

NEC Birmingham, B40 1NT, UK
Hall 17, Stand W22


Targi mody CPM Moscow

25/02/2019

CPM to najważniejsze targi mody w Rosji i jedne z najbardziej popularnych w Europie Wschodniej. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expocentre. Skupiają się na szybko rosnącej średniej i wyższej klasie w Rosji. CPM składa się z segmentów takich jak moda młodzieżowa, dżinsy, moda dla dzieci, bielizna, stroje kąpielowe, stroje ślubne, futra, odzież skórzana i akcesoria. Co roku w czasie 4 dni targowych na powierzchni ponad 58 400 m² wystawcy z 30 krajów prezentują ponad 1370 kolekcji.

Spotkajmy się!

EXPOCENTRE Fairgrounds, Krasnopresenskaya nab., 14
HALL 82 / STAND 82C18

Więcej o targach: cpm-moscow.com
Aby się zarejestrować, kliknij tu: pm-moscow.com/registration


Targi Mody CPM Moskwa

04/09/2018

CPM to najważniejsze targi mody w Rosji i jedne z najbardziej popularnych w Europie Wschodniej. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expocentre. Skupiają się na szybko rosnącej średniej i wyższej klasie w Rosji. CPM składa się z segmentów takich jak moda młodzieżowa, dżinsy, moda dla dzieci, bielizna, stroje kąpielowe, stroje ślubne, futra, odzież skórzana i akcesoria. Co roku w czasie 4 dni targowych na powierzchni ponad 58 400 m² wystawcy z 30 krajów prezentują ponad 1280 kolekcji.

Spotkajmy się!

EXPOCENTRE Fairgrounds, Krasnopresenskaya nab., 14
HALL 8.2 / STAND C24

Więcej o targach: cpm-moscow.com
Aby się zarejestrować, kliknij tu: pm-moscow.com/registration


Targi mody w Kijowie

05/09/2018

KYIV FASHION – Międzynarodowy Festiwal Mody

Festiwal umożliwia wystawcom i zwiedzającym nawiązanie kontaktów handlowych z hurtowniami i odbiorcami detalicznymi, stworzenie sieci franczyzowej i poznanie nowych marek. Ponadto oferuje szeroką gamę programów, takich jak seminaria na temat franchisingu i innowacyjnych technologii w przemyśle mody.

Kyiv Fashion składa się z kilku salonów tematycznych:

Kyiv Expo Stil – odzież (w tym również sportowa), galanteria, akcesoria
Salon skór i futer – galanteria skórzana, wyroby ze skór i futer, pielęgnacja obuwia
Salon bielizny – bielizna dzienna i nocna, stroje kąpielowe, dzianiny, bielizna pościelowa i stołowa
Fashion Business – działalność franczyzowa, stowarzyszenia, organizacje, usługi dla franchisingu
Expo Techmasz – maszyny do szycia, hafty, urządzenia dziewiarskie, inne urządzenia i technologie do produkcji odzieży i obuwia.

Spotkajmy się!

Kyiv International Exhibition Centre (IEC), 15 Brovarskoy Ave.

STAND 1A253

Więcej o targach: www.kyivfashion.kyiv.ua
Aby się zarejestrować kliknij tu: www.kyivfashion.kiev.ua


Serwis potisandverso.com wykorzystuje pliki Cookies. Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl