Wydarzenia

Targi Mody FASHIONWEARE B2B w Łodzi 2024

W dniach 21-22.02.2024 odbędzie się kolejna edycja Targów Mody 2024 | Fashionweare B2B w Łodzi czyli jedyne targi biznesowe dla branży mody w Polsce. Wydarzenie dla przedstawicieli handlu, stoiska 200 polskich i międzynarodowych marek z kolekcjami odzieży damskiej, męskiej, dodatków i obuwia. Targi oferują wyjątkową możliwość zaznajomienia się z nadchodzącymi trendami modowymi i nawiązania współpracy z producentami poprzez podpisanie umów handlowych.

Zapraszamy!

21-22.02.2024
EXPO ŁÓDŹ
Aleja Politechniki 4
ŁÓDŹ
93-590
stoisko 52 B

Więcej o targach: fashionweare.com


Targi Mody FASHIONWEARE B2B w Łodzi

W dniach 25-26.08 odbędzie się 14. edycja Targów Mody 2021 | Fashionweare B2B w Łodzi czyli najważniejszego wydarzenia dla branży mody w Polsce. Swoje kolekcje prezentują tam czołowe marki mody damskiej, męskiej, akcesoriów i dodatków dwa razy w roku na powierzchni wystawienniczej 6 tys. metrów. Targi stanowią platformę handlową łączącą marki odzieżowe z przedstawicielami handlu. Jest to impreza o charakterze biznesowym, tworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Targi stanowią niepowtarzalna okazję do poznania trendów na przyszłe sezony i podpisania umów handlowych z producentami mody.

Spotkajmy się!

25-26.08.2021
ATLAS-ARENA
Aleja Władysława Bandurskiego 7
ŁÓDŹ
stoisko 97

Więcej o targach: fashionweare.com


12.edycja targów Fashionweare w Łodzi

26/02/2020

W dniach 26-27.02 odbędzie się 12. edycja targów Fashionweare w Łodzi czyli najważniejszego wydarzenia dla branży mody w Polsce. Swoje kolekcje prezentują tam czołowe marki mody damskiej, męskiej, akcesoriów i dodatków. W zbliżającej się edycji weźmie udział rekordowa liczba firm – 150 wystawców którzy zaprezentują ponad 200 polskich i zagranicznych marek.

Spotkajmy się!

26-27.02.2020
EXPO-Łódź
Aleja Politechniki 4
stoisko 46B

Więcej o targach: fashionweare.com


Targi mody Moskwa

24/02/2020

CPM Moscow

CPM to międzynarodowe targi mody i wydarzenie związane z zamówieniami organizowane są przez Messe Duesseldorf w Moskwie i współorganizatora Igedo Company. CPM prezentuje międzynarodowe trendy w modzie dwa razy w roku. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expocentre. Na terenach targowych Expocentre ponad 22 000 odwiedzających targi zbiera się, aby dowiedzieć się więcej o około 1300 kolekcjach od międzynarodowych wystawców. CPM prezentuje różne segmenty, takie jak moda premium, akcesoria i buty oraz moda i akcesoria plażowe. To blisko 40 pokazów mody, prezentacja trendów przez ekspertów mody oraz bogaty program seminariów przeznaczony dla profesjonalnych nabywców i wystawców.

Spotkajmy się!

EXPOCENTRE Fairgrounds, Krasnopresenskaya nab., 14
HALL 8.2 / STAND C19

Więcej o targach.
cpm-moscow.com

Aby się zarejestrować, kliknij tu:
cpm-moscow.com


Targi Mody Who’s Next Paryż

06/09/2019

Dwa razy w roku na targach Who's Next w Paryżu prezentowane są największe trendy w odzieży i akcesoriach. We wrześniu i styczniu wydarzenie przyciąga około 50 000 odwiedzających Parc des Expositions w Porte de Versailles w Paryżu, aby odwiedzić 1200 francuskich i międzynarodowych marek modowych.

Więcej o targach:
whosnext.com

VIPARIS – Porte de Versailles
1 place de la Porte de Versailles, 75015 Paris, France


Targi Mody CPM Moskwa

03/09/2019

CPM to najważniejsze targi mody w Rosji i jedne z najbardziej popularnych w Europie Wschodniej. Międzynarodowe targi mody CPM w Moskwie prezentują międzynarodowe trendy w modzie dwa razy w roku. Niemal każdą edycję targów odwiedza ponad 22 tysięcy gości, aby zobaczyć blisko 1400 kolekcji międzynarodowych wystawców.

Więcej o targach:
cpm-moscow.com

Expocentre Moscow, Krasnopresnenskaya Nab. 14,
MOSCOW, RUSSIA


Targi Mody Fashionweare w Łodzi

21/08/2019

Targi Mody Fashionweare B2B to najważniejsza platforma kontraktacji dla rynku mody w Polsce. Swoje kolekcje prezentują tam czołowe marki mody damskiej, męskiej, akcesoriów i dodatków. W zbliżającej się 11. edycji weźmie udział rekordowa liczba firm - 150 wystawców którzy zaprezentują ponad 200 polskich i zagranicznych marek.

Więcej o targach:
fashionweare.com

Expo Łódź na Al. Politechniki 4
93-590 Łódź


Targi mody MODA Fashion Exhibitions Birmingham

04/08/2019

Każdego sezonu targi MODA Fashion Exhibitions gromadzą wiodące w branży mody marki z sektora odzieży damskiej, akcesoriów i obuwia z Wielkiej Brytanii i całego świata. W ciągu 3 dni targów można spotkać tam niemal 400 marek modowych. Ponadto targi MODA to także program seminariów ze znanymi ekspertami branżowymi.

Więcej o targach:
moda-uk.co.uk

NEC Birmingham, B40 1NT, UK
Hall 17, Stand W22


Targi mody CPM Moscow

25/02/2019

CPM to najważniejsze targi mody w Rosji i jedne z najbardziej popularnych w Europie Wschodniej. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expocentre. Skupiają się na szybko rosnącej średniej i wyższej klasie w Rosji. CPM składa się z segmentów takich jak moda młodzieżowa, dżinsy, moda dla dzieci, bielizna, stroje kąpielowe, stroje ślubne, futra, odzież skórzana i akcesoria. Co roku w czasie 4 dni targowych na powierzchni ponad 58 400 m² wystawcy z 30 krajów prezentują ponad 1370 kolekcji.

Spotkajmy się!

EXPOCENTRE Fairgrounds, Krasnopresenskaya nab., 14
HALL 82 / STAND 82C18

Więcej o targach: cpm-moscow.com
Aby się zarejestrować, kliknij tu: pm-moscow.com/registration


Targi Mody CPM Moskwa

04/09/2018

CPM to najważniejsze targi mody w Rosji i jedne z najbardziej popularnych w Europie Wschodniej. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expocentre. Skupiają się na szybko rosnącej średniej i wyższej klasie w Rosji. CPM składa się z segmentów takich jak moda młodzieżowa, dżinsy, moda dla dzieci, bielizna, stroje kąpielowe, stroje ślubne, futra, odzież skórzana i akcesoria. Co roku w czasie 4 dni targowych na powierzchni ponad 58 400 m² wystawcy z 30 krajów prezentują ponad 1280 kolekcji.

Spotkajmy się!

EXPOCENTRE Fairgrounds, Krasnopresenskaya nab., 14
HALL 8.2 / STAND C24

Więcej o targach: cpm-moscow.com
Aby się zarejestrować, kliknij tu: pm-moscow.com/registration


Targi mody w Kijowie

05/09/2018

KYIV FASHION – Międzynarodowy Festiwal Mody

Festiwal umożliwia wystawcom i zwiedzającym nawiązanie kontaktów handlowych z hurtowniami i odbiorcami detalicznymi, stworzenie sieci franczyzowej i poznanie nowych marek. Ponadto oferuje szeroką gamę programów, takich jak seminaria na temat franchisingu i innowacyjnych technologii w przemyśle mody.

Kyiv Fashion składa się z kilku salonów tematycznych:

Kyiv Expo Stil – odzież (w tym również sportowa), galanteria, akcesoria
Salon skór i futer – galanteria skórzana, wyroby ze skór i futer, pielęgnacja obuwia
Salon bielizny – bielizna dzienna i nocna, stroje kąpielowe, dzianiny, bielizna pościelowa i stołowa
Fashion Business – działalność franczyzowa, stowarzyszenia, organizacje, usługi dla franchisingu
Expo Techmasz – maszyny do szycia, hafty, urządzenia dziewiarskie, inne urządzenia i technologie do produkcji odzieży i obuwia.

Spotkajmy się!

Kyiv International Exhibition Centre (IEC), 15 Brovarskoy Ave.

STAND 1A253

Więcej o targach: www.kyivfashion.kyiv.ua
Aby się zarejestrować kliknij tu: www.kyivfashion.kiev.ua


Targi Mody w Kijowie

07/02/2018

KYIV FASHION/KYIV TEXTILE – Międzynarodowy Festiwal Mody, Odzieży i Tekstyliów
Festiwal umożliwia wystawcom i zwiedzającym nawiązanie kontaktów handlowych z hurtowniami i odbiorcami detalicznymi, stworzenie sieci franczyzowej i poznanie nowych marek. Ponadto oferuje szeroką gamę programów, takich jak seminaria na temat franchisingu i innowacyjnych technologii w przemyśle mody.
Kyiv Fashion składa się z kilku salonów tematycznych:
• Kyiv Expo Stil - odzież (w tym również sportowa), galanteria, akcesoria
• Salon skór i futer - galanteria skórzana, wyroby ze skór i futer, pielęgnacja obuwia
• Salon bielizny - bielizna dzienna i nocna, stroje kąpielowe, dzianiny, bielizna pościelowa i stołowa
• Fashion Business - działalność franczyzowa, stowarzyszenia, organizacje, usługi dla franchisingu
• Expo Techmasz - maszyny do szycia, hafty, urządzenia dziewiarskie, inne urządzenia i technologie do produkcji odzieży i obuwia.

Spotkajmy się!
Kyiv International
Exhibition Centre (IEC)
15 Brovarskoy Ave.

STAND 1A 321

Więcej o targach: www.kyivfashion.kyiv.ua
Aby się zarejestrować kliknij tu: www.kyivfashion.kiev.ua


Targi Mody w Łodzi

14/02/2018

FASHION WE ARE B2B
Tegoroczna – ósma już – edycja targów odbędzie się pod hasłem „Moda to biznes”. Wydarzenie będzie mieć kameralny charakter – udział w nim weźmie około 30 starannie wyselekcjonowanych wystawców, których wyroby cechują się najwyższą jakością i wzornictwem. Jest ono skierowane wyłącznie do profesjonalistów: kupców, dystrybutorów, właścicieli sklepów odzieżowych.
Wśród marek obecnych na targach są między innymi: Vito Vergilis Moda Wrocław, Dom Mody Skórska, Modesta, Kędziorek, Dagnez, Tok, Francoise Studio Mody, Denbrand (duńskie marki plus size), Sun of Gaba, Aurex (nakrycia głowy), Ankar, Larobe, Semper, Con Duo, Metafora, Aldona, Virginia Blue, Maxima, Senso (linia damska), Kumi, Menbur (buty i torebki), Far Far, Bariss, Beaumont, Saopaulo, Ze-Ze Concept, Zhenzi, Special One oraz wiele innych.

Spotkajmy się!
Akademia Sztuk Pięknych
Ul. Wojska Polskiego 121, Łódź
HOL GŁÓWNY / PARTER

Więcej o targach: fashionweare.com/b2b/event/id/7
Aby się zarejestrować, kliknij tu: fashionweare.com/b2b/event/id/7


Targi Mody CPM Moskwa

19/02/2018

Zapraszamy na targi mody CPM w Moskwie, które są najważniejszymi targami mody w Rosji i jednymi z najbardziej popularnych w Europie Wschodniej. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expo Centre Krasnaya Priesnia. Skupiają się na szybko rosnącej średniej i wyższej klasie w Rosji. CPM składa się z segmentów takich jak moda młodzieżowa, dżinsy, moda dla dzieci, bielizna, stroje kąpielowe, stroje ślubne, futra, odzież skórzana i akcesoria. Co roku w czasie 4 dni targowych na powierzchni ponad 58 400 m² wystawcy z 27 krajów prezentują ponad 1300 kolekcji.

Spotkajmy się!
EXPOCENTRE Fairgrounds
Krasnopresenskaya nab., 14
HALL 8.2 / STAND B04

Więcej o targach: cpm-moscow.com
Aby się zarejestrować, kliknij tu: pm-moscow.com/registration


Targi Mody Poznań

21/02/2018

Zapraszamy na największe biznesowe wydarzenie branży mody w Polsce. Przez 2 dni ponad 400 marek z różnych części świata zaprezentuje trendy na sezony wiosna-lato 2018 i jesień-zima 2018/2019. Wśród wystawców znajdą się zarówno topowe firmy i prężnie działający producenci, jak i niszowe marki. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób zawodowo związanych z branżą odzieżową, obuwniczą i skórzaną.
• Oferta ponad 400 firm i marek z całego świata
• Zakres tematyczny obejmuje: odzież, obuwie, dodatki, bieliznę, galanterię skórzaną, skóry
• Możliwość poszerzenia wiedzy o nowych trendach
• Bezpłatne szkolenia z zakresu marketingu i sprzedaży dla sektora mody

Spotkajmy się!

ul. Głogowska 14, Poznań

PAWILON 7A / STOISKO nr 4

Więcej o targach: www.targimodypoznan.pl/pl/
Aby się zarejestrować, kliknij tu: /www.targimodypoznan.pl/pl/bilety/rejestracja_online


SPECJALNA PREZENTACJA KOLEKCJI WIOSNA/LATO 2017

12/05/2017

12 maja było nam niezmiernie miło gościć żony ambasadorów Rosji, Wenezueli, Senegalu, Mołdawii, Słowenii, Libanu, Białorusi, Uzbekistanu, Czech, Słowacji, Republiki Południowej Afryki oraz Armenii. W naszym showroomie oraz butiku w Józefowie odbyła się kameralna prezentacja nowości z aktualnej kolekcji. Panie mogły zapoznać się z propozycjami marki na wiosenno-letni sezon.

Pośród prezentowanych trendów królowały kwiaty i botaniczne wzory, ale nie zabrakło również ponadczasowej klasyki – prostych krojów i stonowanych kolorów.


WALENTYNKI Z POTIS&VERSO

Weź udział w konkursie i wygraj wymarzoną biżuterię!

Aby wziąć udział w konkursie wejdź na nasz profil na Facebooku i wypełnij zadanie konkursowe.
Co należy zrobić? W komentarzu pod postem konkursowym w kreatywny sposób opisz sukienkę ELANA i wygraj jeden z trzech naszyjników marki Potis & Verso!
Konkurs trwa do 12 lutego 2017 do godziny 21:00. Trzy najbardziej wyróżniające się opisy zostaną nagrodzone przez nas pięknymi naszyjnikami.
Lista laureatów zostanie opublikowana w komentarzu pod postem konkursowym 13 lutego 20017 o godzinie 12:00.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Powodzenia!

Przejdź do konkursu


ZIMOWA WYPRZEDAŻ POTIS & VERSO!

28/12/2016

W naszych salonach stacjonarnych trwa między sezonowa wyprzedaż . Od teraz możesz kupić ulubione stylizacje w niższych cenach. Obniżka obejmuje wybrane modele z kolekcji jesień – zima 2016/2017. W ofercie promocyjnej znalazły się między innymi eleganckie i ponadczasowe sukienki, klasyczne spodnie, dopasowane spódnice i żakiety oraz ciepłe płaszcze i kurtki. Jesienno – zimowa kolekcja to przede wszystkim wygodne i szykowne kroje, które podkreślają kobiecość i niebanalny styl.
Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszych salonów:
Salon Firmowy ul. Sikorskiego 127B w Józefowie w godzinach 10:00-19:00 oraz Butik w Plac Unii City Shopping ul. Puławska 2 w Warszawie w godzinach 10:00-21:00.


OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO

19/12/2016

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Eye for Fashion! Uruchomiliśmy nasz sklep internetowy eyeforfashion.pl wychodzący z odpowiedzią na potrzeby osób, które cenią sobie styl i wygodę na co dzień jak i chcących podkreślić swoją wyjątkowość niepowtarzalnym strojem. Każdy znajdzie tu unikatowe ubrania wysokiej jakości, tworzone z największa starannością, wyłącznie z najlepszych tkanin.
W sklepie dostępne są obecnie dwie nasze marki L’Ame de Femme oraz POTIS & VERSO, które oferują pełen asortyment ubrań damskich. To przede wszystkim sukienki wieczorowe, biznesowe i dzienne, ołówkowe spódnice, klasyczne spodnie i idealnie skrojone żakiety oraz koszule i bluzki w najlepszym stylu.
Modele pochodzą z najnowszych kolekcji, a także wcześniejszych, oferowanych w specjalnych cenach. W naszym sklepie zawsze masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni bez podawania powodu. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz szybką dostawę. Wybierz dogodną płatność i formę dostawy dopasowaną do Twoich potrzeb i ciesz się swoimi zakupami nie wychodząc z domu!
Zapraszamy do zakupów


OFICJALNE OTWARCIE SALONU Z ODZIEŻĄ DAMSKĄ POTIS & VERSO NA LITWIE

04/11/2016

4 listopada 2016 w mieście Szawle na Litwie, miało miejsce uroczyste otwarcie, kolejnego już, salonu z odzieżą damską, w którym można znaleźć produkty naszej marki. Multibrandowy butik Mados Aleja to miejsce dla kobiet, które cenią sobie szyk i elegancję. Szeroka oferta odzieży POTIS & VERSO dostępna w salonie bez wątpienia przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym kobietom. Jesienno-Zimowa kolekcja to przede wszystkim klasyczne kroje i bogaty wybór kolorystyki, które odwołują się do najnowszych trendów sezonu. W kolekcji znajdziemy również fasony, które podkreślają kobiecość i niebanalny styl.


UDZIAŁ W AKCJI NA RZECZ BŁAŻEJA

28/10/2016

10 października 2016 roku życie Błażeja Cymermana naszego młodego przyjaciela zmieniło się raz na zawsze. Zapalony piłkarz, rowerzysta, "chłopak iskra" w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił obie nogi. Błażej rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Czeka go długa rehabilitacja i nauka chodzenia. Protezy, dzięki którym będzie mógł w miarę normalnie funkcjonować, biegać i jeździć na rowerze to bardzo wysokie koszty. Niepełnosprawność wcale nie musi przekreślać szans na normalne życie, a przy odpowiednim sprzęcie możliwe będzie również uprawianie sportu. Przy właściwym nastawieniu i dobrej woli ludzi da się zdziałać prawdziwe cuda. Marka POTIS & VERSO w zorganizowanej akcji trwającej od 30 października do odwołania w salonie firmowym w Józefowie będzie przekazywać 10% z każdego zakupu na rzecz Błażeja. Zobacz plakat towarzyszący akcji.


SPOTKANIE ZE STYLISTKAMI GWIAZD

22/10/2016

Nie można wyobrazić sobie lepszej sytuacji niż zakupy w towarzystwie stylistek gwiazd. Klientki naszego salonu z odzieżą damską w Józefowie, miały niepowtarzalną okazję na uzupełnienie swojej jesiennej garderoby o płaszcze, eleganckie bluzki, wygodne swetry, modne spódnice i sukienki pod czujnym okiem fachowców: Magdy Makarewicz i Ewy Rubańskiej. Podczas spotkania stylistki podpowiadały m.in. z czym najlepiej nosić krótką spódnicę i jak zbudować idealną stylizację na spotkanie biznesowe.


WARSAW FASHION WEEK 2016

18/09/2016

Warsaw Fashion Week to pierwsza edycja modowego wydarzenia dedykowanego modzie na najwyższym poziomie. W ciągu 3 dni odbyło się 60 pokazów polskich projektantów. Imprezie towarzyszyły największe w Europie Środkowo – Wschodniej targi mody „Fast Fashion” w których uczestniczyło ponad 1000 wystawców. Podczas pokazu który odbył się 18 września marka POTIS & VERSO zaprezentowała kolekcję na sezon wiosna – lato 2017, czyli wszystko to co kojarzy się z modą dla nowoczesnej kobiety, sukienki oraz biznesowe bluzki, żakiety, spodnie i spódnice w najmodniejszych kolorach i fasonach.


MIĘDZYNARODOWE TARGI W POZNANIU FASHION FAIR 2016

28/08/2016

Międzynarodowe Targi Mody Fashion Fair 2016 w Poznaniu to wydarzenie obok którego nie można przejść obojętnie. Pokazy, konkursy a przede wszystkim polska i zagraniczna moda na najwyższym poziomie. Ponad 400 wystawców z 18 krajów. Targi to istotny punkt w kalendarzu wszystkich firm z branży odzieżowej. Na wybiegach podczas pokazów głównych oraz towarzyszących imprezie można zobaczyć najnowsze kolekcje na sezon wiosna – lata 2017. Marka POTIS & VERSO zaprezentowała najnowsze trendy i odzież, która została stworzona dla kreatywnej kobiety z silną osobowością. Modne damskie sukienki o intensywnej kolorystyce, kobiece spódnice, a także biznesowa moda dla wymagającej kobiety to elementy na które warto zwrócić uwagę. Motywem przewodnim zaprezentowanej odzieży damskiej to wyraziste desenie, kolory i złote akcenty. Starannie dobrane detale sprawiają, że bluzki, żakiety i spodnie damskie stają się ozdobą, a całość tworzy nowoczesną i wyjątkową kolekcję.


BACKSTAGE JESIEŃ – ZIMA 2016/17

18/07/2016

Zapraszamy na backstage najnowszej jesienno – zimowej sesji wizerunkowej kolekcji POTIS & VERSO. Marka na sezon jesień – zima 2016 przygotowała dwie różniące się od siebie kolekcje: REGULAR oraz PLATINIUM, które przeznaczone są dla modnej i dynamicznej kobiety. Sukienki i spódnice damskie łączą miejską, codzienną elegancję. Motywem przewodnim w drukach jest ciemny, bogaty, przepyszny kwiat peoni, magnolii i hortensji. Wygodne spodnie oraz żakiety i damskie marynarki to przede wszystkim podstawowe elementy w garderobie kobiety sukcesu. Kolekcja POTIS & VERSO bogata jest w damskie sukienki, spodnie, spódnice, marynarki, płaszcze i bluzki, w tym także ubrania wizytowe zgodne z biznesowym dress-code’em. Zobacz naszą relację z backstage.
model: Wiola Kowal / photographer: Adam Włóczkowski / director: Ewa Gajewska / styling: Paulina Bolko / make-up: Katarzyna Sobura / hairstyles: Oskar Łukasz Stańczak / cinematography: Sputnik Studio


SESJA ZDJĘCIOWA BARCELONA

kolekcja wiosna - lato 2015

Sesja zdjęciowa do wiosenno – letniej kampanii odbyła się w pięknej Barcelonie. Nie można było sobie wyobrazić bardziej malowniczego tła dla naszej kolekcji nasyconej wiosennymi kolorami niebieskiego, pomarańczowego oraz żółci połączonych z klasyczną bielą oraz czernią. Kolekcja wiosna-lato 2015 to przede wszystkim spódnice różnej długości, szykowne bluzki, spodnie, żakiety i pięknie podkreślające figurę bawełniane sukienki przed kolano. Zobacz, co proponujemy na sezon wiosna – lato 2016.


FASHION WEEK POLAND

kolekcja wiosna-lato 2013

Polski tydzień mody, czyli FashionPhilosophy Fashion Week Poland to pięć dni pokazów ponad 30 najlepszych projektantów, które zainaugurowano w łódzkim Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych. Na wybiegu zaprezentowali się polscy i zagraniczni projektanci. Podczas pokazu marka POTIS & VERSO zaprezentowała swoją kolekcję wiosna-lato 2013. Damskie sukienki, spódnice, odzież casualowa i biznesowa inspirowana najnowszymi modowymi trendami wzbudziła bardzo duże zainteresowanie nie tylko wśród polskich klientów. Zobacz naszą relację viedo z pokazu.


Serwis potisandverso.com wykorzystuje pliki Cookies. Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×