Skontaktuj się z nami

Poznaj naszą firmę - obejrzyj film

Poznaj naszą firmę - obejrzyj film

Ekskluzywna
moda damska

Zostań naszym partnerem
biznesowym.

Dlaczego warto z nami współpracować

Jakość

Wysoka jakość surowców jest głównym atutem naszej marki. W kolekcjach wykorzystujmy szlachetne tkaniny jak i dzianiny, zwracając dużą uwagę na ich dobry gatunek i praktyczność. Wszystkie kolekcje powstają w polskiej szwalni z najwyższej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch, Francji, czy Hiszpanii.

Polska produkcja

Wszystkie kolekcje naszych marek szyjemy pod Warszawą. Praca nad każdym z projektów przebiega wieloetapowo, dlatego stawiamy na najwyższą jakość i doświadczenie pracując wyłącznie z doświadczonymi konstruktorami i szwaczkami.

Wsparcie marketingowe

Zapewniamy wsparcie w zakresie PR i komunikacji. Nasi doradcy w profesjonalny i indywidualny sposób świadczą usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy materiały promocyjne i informacyjne oraz chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą,

Doświadczenie

Potis and Verso bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży fashion, sięgającemu roku 1997. Relacje, które wypracowaliśmy przez lata z partnerami lokalnymi oraz znajomość sektora mody pozwala nam stworzyć najlepszy model współpracy odpowiadający najwyższym standardom.

Szeroki wybór rozmiarów

W przeciwieństwie do wielu marek dbamy o to by każda kobieta niezależnie od figury i rozmiaru mogła odnaleźć strój idealny dla siebie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów oferujemy szeroką gamę fasonów i rozmiarów (od 34 do 52).

Nowoczesność

Zespół profesjonalistów stale poszukuje nowych idei, nowości kolorystycznych oraz technologicznych. Po mistrzowsku łączy klasyczny styl z niebanalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nasze nagrody

Warunki Współpracy

Naszą dewizą jest promocja marek o jakości premium, które opierają się na produkowanych w Polsce, wysoko gatunkowych ubraniach dostępnych w przystępnej cenie. Dążymy do stworzenia relacji handlowych, które przynoszą nie tylko zyski, ale zapewniają, że nasz Klient odnosi sukcesy realizując swoje pasje. Dzielimy się swoim doświadczeniem i nieocenioną wiedzą z wszystkimi partnerami, którzy chcą rozpocząć działalność w sektorze mody.
Jak zamawiać

Łatwe i wygodne zamówienie bezpośrednio u Twojego osobistego doradcy handlowego. Skontaktuj się z nami, a opiekun przedstawi Ci dedykowaną dla Ciebie ofertę.

Doradca osobisty

Zapewniamy zaangażowany dział opieki nad Klientem gotowy udzielić specjalistycznej porady. Oferujemy wsparcie w zakresie sprzedaży oraz doradztwo w tworzeniu butików.

Warunki zwrotu

Umożliwiamy procentowo określony poziom zwrotu pełnowartościowego towaru po zakończonym sezonie sprzedaży.

Płatności

Dogodne formy i terminy płatności ustalamy indywidualnie dostosowując się do Twoich możliwości.

Umowy

Współpraca z Potis & Verso odbywa sięw oparciu o jasne i dogodne zasady sprzedaży, które gwarantują dostęp do jednego z najbogatszych asortymentów odzieży damskiej w Polsce.

Gwarancja

Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień oraz stabilną współpracę w zakresie dostaw. Naszym gwarantem jest towar najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Kontraktacje

Pokazy

Sezonowe kontraktacje kolekcji umożliwiają nowa formę dystrybucji odzieży naszej marki. Dwa razy w roku prezentujemy nowe kolekcje podczas, których Klienci mają możliwość spotkania się ze specjalistami z rynku modowego. Pokazy uzupełniane są o serię warsztatów i wykładów m.in z zakresu najnowszych trendów konsumenckich, visual merchandisingu, czy doradztwa sprzedażowego.

Gdzie

Kontraktacje kierowane są do stałych jak i nowych partnerów, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę. Wydarzenia towarzyszące pokazom dają możliwość uczestniczenia w nowoczesnych i profesjonalnych szkoleniach wprowadzających w aktualne trendy obowiązujące w danym sezonie.

Terminy

Dysponujemy profesjonalnym showroomem w urokliwym Józefowie pod Warszawą, w którym z ponad półrocznym wyprzedzeniem organizowane są sezonowe kontraktacje najnowszych kolekcji. Kontrahenci mają również możliwość uzupełnienia swoich zamówień o towary stockowe.

Po co

Nasi partnerzy mają możliwość zawarcia umów kontraktacyjnych podczas prezentacji kolekcji na przyszły sezon, które organizowane są przez nas dwa razy w roku. Nowe kolekcje kontraktujemy na przełomie obecnych sezonów tj. w lutym oraz sierpniu.

Zawsze Trendy

Kolekcje sezonowe

Classic Сhic
Business Сasual

Marka Potis & Verso jest jednym z wiodących producentów odzieży damskiej w Polsce. Sezonowe kolekcje są zgodne z aktualnymi trendami mody. Nowoczesne i unikatowe projekty kierujemy do kobiet podkreślających swoją niezależność i wyjątkową siłę. Czerpiemy wiele inspiracji ze świata mody, dostosowując je do oczekiwań Klientów i ich potrzeb. Kolekcje podzielone są na dwa sezony – Wiosna/ Lato oraz Jesień/Zima.
W naszych kolekcjach znajdziesz ubrania tworzone z miłości i pasji. Wysoko gatunkowe materiały i mistrzowskie krawiectwo są gwarancją satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów.

One odkryły nasz niepowtarzalny styl

Gwiazdy

Klientki Potis & Verso to kobiety ambitne, pracowite, zabiegane, ale świadome swoich potrzeb, także w kwestii mody. Każdy projekt naszej marki powstaje w odpowiedzi na potrzeby codziennego życia. Kobiety chcą czuć się tak samo swobodnie podczas biznesowych negocjacji jak i w gronie przyjaciół.
Potis & Verso nie ogranicza się do jednej grupy docelowej, nasze Klientki łączy to, że stale szukają nowych rozwiązań i doświadczeń.
Wśród kobiet, które nam zaufały są również znane i lubiane kobiety świata polityki i showbiznesu. W naszych kreacjach pojawiły się m.in. Justyna Steczkowska, Katarzyna Moś.

Perfekcja w każdym detalu

Produkcja

Wszystkie ubrania marki szyjemy w Polsce. Korzystamy ze szwalni, które są wyspecjalizowane w danym asortymencie – oferta marki jest różnorodna, dlatego tak ważna jest precyzja w procesie produkcji. Pierwszym etapem w tworzeniu kolekcji jest pomysł. Projektant zainspirowany okazją, trendem lub tkaniną przenosi swoją wizję na papier. Tworzona jest konstrukcja modelu, na podstawie której powstaje prototyp wykonany przez szwaczki. W zależności od akceptacji, w oparciu o uwagi projektanta podejmowana jest decyzja dotycząca tkaniny, koloru i rozmiarówki. Szczególną uwagę przykładamy do dbałości o detal oraz kunsztu krawieckiego. Finalnie model trafia do produkcji, a potem do dystrybucji. Niezwykłość oraz wysoką jakość naszych produktów uzyskujemy dzięki współpracy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi takimi jak Freudenberg i Amman oraz Katedrą Materiałoznawstwa Odzieżowego Politechniki Łódzkiej. Tkaniny i dodatki, których używamy, pochodzą od najlepszych dostawców na świecie: MIROGLIO TEXTILE S. r. l, SET, ARGOMETI TEXTILE, GAFFORELLI, GRATACOS, ELPEY i YKK, SWAROVSKI.

Salon Sprzedaży

Nasz butik to miejsce pełne inspiracji, w którym znajdziesz wyjątkowe stylizacje i akcesoria dla siebie na każdy sezon.
Salon naszych marek zlokalizowany w jednym z najbardziej malowniczych miejsc nieopodal stolicy – w Józefowie.
Profesjonalna obsługa Salonu z przyjemnością pomoże w doborze wymarzonych kreacji podkreślających Twój styl i osobowość. Kadra wyspecjalizowanych stylistów i doradców wizerunku zapewni Ci najwyższą jakość obsługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

SALON FIRMOWY "POTIS & VERSO"
UL. SIKORSKIEGO 127B, JÓZEFÓW, 05-420

T. | +48 795 407 379

Skontaktuj się z namiProjekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 - 2020

Serwis potisandverso.com wykorzystuje pliki Cookies. Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×