MARKA

MARKA

POTIS & VERSO to polska ekskluzywna marka modowa obecna na rynku od ponad 20 lat. W unikalny sposób łączy prostotę i elegancję, jednocześnie zawsze w zgodzie ze światowymi trendami mody. Łamie stereotypy, podkreśla kobiecość i przeciwstawia się życiowej rutynie. Unikatowe wzory kieruje do wymagających kobiet, które chcą wyglądać elegancko i modnie, zarówno w pracy jak i na wieczornym wyjściu. Różnorodność kolekcji pozwala na dowolny wybór stroju. To perfekcja widoczna zarówno w detalu, jak i w całości, sprawiająca wrażenie uszytej na miarę kreacji.

NASZA MISJA

Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznym zespołem ukierunkowanym na ciągły rozwój. Nieustannie głodni sukcesu, osiągamy nowe cele, które nie są metą naszych działań, lecz startem przed kolejnym wyzwaniem. Naszą misją jest kreowanie wizerunku nowoczesnej kobiety, dlatego też z pasją i oddaniem tworzymy ekskluzywne kolekcje odzieży damskiej. Nasza najnowsza kolekcja podzielona jest na 2 kolekcje: PLATINIUM oraz REGULAR. Największa nasza wartość to kapitał ludzki a nowoczesny park maszynowy i innowacyjne technologie, pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości produktów. W kontaktach biznesowych gwarantujemy profesjonalizm, wiarygodność i stabilność finansową.

KLASYKA

Podstawą filozofii marki POTIS & VERSO jest tworzenie niepowtarzalnego, kobiecego stylu dla kobiet ceniących klasykę z nutą nowoczesności. Nasze bogate doświadczenie na rynku modowym pozwala na idealne połączenie tych dwóch aspektów.

NOWOCZESNOŚĆ

Zespół profesjonalistów stale poszukuje nowych idei, nowości kolorystycznych oraz technologicznych. Po mistrzowsku łączy klasyczny styl z niebanalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

JAKOŚĆ

Nasza marka wyróżnia się najwyższą jakością wykonania oraz szlachetnością zastosowanych tkanin: od naturalnych jedwabi do najnowszych gatunków wełny oraz naturalnej skóry. firma współpracuje z najlepszymi światowymi dostawcami z Włoch, Francji, Japonii i Niemiec.

POKAZY

Sezonowe kolekcje prezentowane są dwa razy do roku podczas pokazów kontraktacyjnych. Od stycznia 2006 roku firma przystąpiła do produkcji pełnej kolekcji total look by POTIS & VERSO. Oferowane wyroby wykonywane są z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem, każdy model jest limitowany pod względem ilości oraz wykonany ściśle według harmonogramu produkcji.

Dokumenty firmowe:

Akt powołania do Sektorowej Rady do spraw Kompetencji Sektora Przemysłu Mody i Innowacyjnych Tekstyliów

Certyfikat członkostwa Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan

Serwis potisandverso.com wykorzystuje pliki Cookies. Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×