OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO

P&V

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Eye for Fashion! Uruchomiliśmy nasz sklep internetowy eyeforfashion.pl wychodzący z odpowiedzią na potrzeby osób, które cenią sobie styl i wygodę na co dzień jak i chcących podkreślić swoją wyjątkowość niepowtarzalnym strojem. Każdy znajdzie tu unikatowe ubrania wysokiej jakości, tworzone z największa starannością, wyłącznie z najlepszych tkanin.
W sklepie dostępne są obecnie dwie nasze marki L’Ame de Femme oraz POTIS & VERSO, które oferują pełen asortyment ubrań damskich. To przede wszystkim sukienki wieczorowe, biznesowe i dzienne, ołówkowe spódnice, klasyczne spodnie i idealnie skrojone żakiety oraz koszule i bluzki w najlepszym stylu.
Modele pochodzą z najnowszych kolekcji, a także wcześniejszych, oferowanych w specjalnych cenach. W naszym sklepie zawsze masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni bez podawania powodu. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz szybką dostawę. Wybierz dogodną płatność i formę dostawy dopasowaną do Twoich potrzeb i ciesz się swoimi zakupami nie wychodząc z domu!
Zapraszamy do zakupów

Serwis potisandverso.com wykorzystuje pliki Cookies. Dowiedz się więcej lub zamknij ten komunikat.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×